Zpátky ke sportu a zdravému sebevědomí

2 minuty čtení

Zkušenosti druhých mohou mnohdy velmi inspirovat. Víte tak, že v tom nejste sami a že to jde zvládnout. Začít žít nový život. Jak se to povedlo jednomu z našich zákazníků si můžete přečíst zde.

Bez názvu 5 monika-telupilova-foto

Díky nadměrnému pracovnímu vytížení, nevhodné stravě a nedostatku pohybu jsem výrazně přibral. Stačilo pár měsíců této špatné životosprávy a přebytečná kila mě limitovala při mém oblíbeném sportu – fotbalu. Při hře jsem byl zpomalený, neohrabaný a každá větší zátěž se odrazila na mém zdravotním stavu – bolely mne klouby a vazy. V mých 28 letech a při nadváze jsem rychle ztratil sebevědomí jak v právě zmiňovaném sportu, tak i v osobním životě.

Rozhodl jsem se s tím něco dělat. Brouzdal jsem po internetu a porovnával dostupné možnosti. KetoMix z mé analýzy vyšel nejlépe. Zakoupil jsem tedy ketonovou dietu na 4 týdny. Nejvíce mi chutnala zeleninová polévka. Průběh diety byl bez problému, až na občasnou malátnost či slabost, ale káva nebo energetický nápoj bez cukru mi pomáhaly. První fázi diety jsem držel měsíc a ručička na váze ukazovala o několik kilo méně.

„Díky KetoMixu se cítím jako politý živou vodou!“

Naučil jsem se správně stravovat a naslouchat svému tělu. Všechno se obrací k lepšímu a já jsem rozhodnutý v této cestě pokračovat! Během druhé fáze jsem díky sportu viditelně nabral svalstvo na úkor tuku, ale váha se zatím nemění. A věřím, že si svou novou váhu udržím.

Pomohl Vám tento článek?

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová
Zobrazit další články autora

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

Naše další články

KetoMix asijský okurkový salát 2 minuty čtení

Letní low carb saláty

Níže uvedené recepty jsou již vhodné od 1. fáze. Asijský okurkový salát Co budete potřebovat na 1 porci? KetoMix bylinkový…