Rajčata s mozzarellou light

1 minuta čtení

Recept na rajčata s mozzarelou light. Jídlo je vhodné od 2. fáze keto diety.

brina-blum-WfSZ_XNPViY-unsplash monika-telupilova-foto

Jídlo je vhodné od 2. fáze ketonové diety.

Suroviny

  • mozzarella light
  • 2 rajčata
  • sůl, pepř
  • balzamikový ocet
  • olivový olej

Postup

Rajčata omyjte a pokrájejte na tenčí plátky. Mozzarellu slijte z nálevu a nakrájejte na tenké plátky. Střídavě mozzarellu a rajčata skládejte do kolečka na talíř. Lehce osolte, opepřete, pokapejte octem a olivovým olejem. Na povrchu ozdobte lístky bazalky.

Z naší nabídky

Ketonová dieta na 4 týdny

5390 kč Detail
Pomohl Vám tento článek?

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová
Zobrazit další články autora

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

Naše další články

KetoMix asijský okurkový salát 2 minuty čtení

Letní low carb saláty

Níže uvedené recepty jsou již vhodné od 1. fáze. Asijský okurkový salát Co budete potřebovat na 1 porci? KetoMix bylinkový…