Konečně mám svou vysněnou postavu a cítím se skvěle.

2 minuty čtení

Osobní zkušenosti a příběhy jsou mnohdy k nezaplacení a dokáží skvěle motivovat. Zvlášť v případě hubnutí. Jak se poprala s nadváhou jedna z našich zákaznic si můžete přečíst právě zde.

shutterstock_135989177 monika-telupilova-foto

Milé čtenářky a čtenáři, ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti s ketonovou dietou a popsala svůj malý hubnoucí příběh.

Je mi 54 let a trpěla jsem nadváhou. Musím ještě podotknout, že jsem vychovala 6 svých dětí a dnes už jsem několika-násobná babička. Začalo to asi před 2,5 měsíci, kdy jsem se podívala do zrcadla, a sama sobě jsem se vůbec nelíbila. Jak bych se mohla líbit svému mladšímu partnerovi?, říkala jsem si. A tak moje rozhodnutí bylo zhubnout a dostat se zase do formy.

Ze začátku jsem proto začala chodit cvičit a do solárka. Hubnutí se trochu nastartovalo, ale pořád to nebylo ono a času také není tolik, co by bylo třeba. Jednou jsem si na Facebooku přečetla informace o ketonové dietě a řekla si, že do toho půjdu. Pročetla jsem si na internetu spoustu informací a byla jsem velmi překvapená, když jsem zjistila, kolik celebrit díky této dietě zhublo! Také jsem se poptala těch, co už to zkusili v mém okolí. Zkušenosti byly až neuvěřitelně skvělé.

A tak bylo rozhodnuto. Nakoupila jsem vše, co bylo třeba a nechala si poradit, jaký dietní program zvolit. V průběhu prvních dnů když jsem si s něčím nebyla jistá, tak mi ochotně v poradně poradili. S nabízeným jídlem jsem neměla problémy, příchutě skvělé, též i polévky – no prostě nelze nic těmto výrobkům vytknout. Vše pro mě chutné a hlavně zdravé. Ráda i po ukončení diety nějaké toto mé oblíbené jídlo pro zpřestření zahrnu do svého běžného stravování.

Dnes jsem po 3 nedělích hubnoucího programu a cítím se o 10 let mladší! I okolí mi říká, že mi to teď sluší, ale hlavně je se mnou spokojen můj přítel, pro kterého jsem to vše začala – a to je pro mě nejdůležitější.

Tak milé dámy a pánové, s chutí do hubnutí a uvidíte, jak vás to změní – nejen na povrch, ale i uvnitř.

Pomohl Vám tento článek?

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová
Zobrazit další články autora

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

Naše další články

KetoMix asijský okurkový salát 2 minuty čtení

Letní low carb saláty

Níže uvedené recepty jsou již vhodné od 1. fáze. Asijský okurkový salát Co budete potřebovat na 1 porci? KetoMix bylinkový…