Pohádka o ztracených kilech

3 minuty čtení

Osobní zkušenosti a příběhy jsou mnohdy k nezaplacení a dokáží skvěle motivovat. Zvlášť v případě hubnutí. Jak se dařilo shazovat nadváhu Angele si můžete přečíst právě zde.

collage_photocat85895231684651 monika-telupilova-foto

Mé jméno je Angela Bráchová a ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh. Možná někomu bude připadat až neuvěřitelný, pohádkový. A máte pravdu. Je to pohádka. Pohádka o ztracených kilech, které už nikdo nikdy hledat nebude. Tady zvítězilo dobro nad zlem a duch nad hmotou.

Jak už to tak bývá, žila jsem si svůj pohodlný život manželky, mámy a babičky. Ke štěstí mi nic nescházelo. Měla jsem tehdy opravdu nadváhu, ale vlastně mi to nijak nevadilo. A pak přišla rána z čistého nebe a život se mi otočil úplně naruby. Jen díky nervům jsem výrazně zhubla. Ale bylo mi jasné, že to je cesta do pekel. A řekla jsem si, že prostě zhubnu. Že takhle dál nechci. Že se musím začít soustředit konečně sama na sebe a přestat se ničit.

Ze všech diet na internetu mne zaujala právě ketonová. A objednala jsem si balíček rovnou na čtyři týdny. Nebylo na co čekat a proč váhat. Absolutně mi vyhovovala rychlá a snadná příprava. Oproti dietám, které jsem kdysi zkoušela držet, mne odradilo zdlouhavé vaření. Co je skvělé je to, že si jídlo s sebou můžete vzít kamkoliv a za pár minut ho mít hotové.

Po prvním týdnu jsem zhubla jen nepatrně, ale i tak jsem byla nadšená. Řekla jsem si, že jestli to takhle půjde dál, bude to skvělé. Jídla mi chutnala, nehladověla jsem, byla jsem zcela bez chutí. Prostě paráda. Velkou motivací bylo sledovat úspěchy dalších bojovnic na KetoMix facebookové poradně. Nebyla jsem na to tedy sama. Po dvou měsících se váha hnula již o dvouciferné číslo. Odměnila jsem se a udělala pořádný průvan v šatníku.

KetoMix poradkyní Monikou, se kterou jsem se na Facebooku často radila, jsme dohodly, jak nejlépe postupovat dál. Bylo 15. prosince, a tak jsem se rozhodla pro dvoutýdenní pauzu. Dopřála jsem si vše, na co jsem měla chuť. Dala jsem si dokonce i kompletní vánoční menu. A s novým rokem jsem se pustila znovu do boje se svými kily. Teď začátkem května jsem na váze, o které jsem ani netroufala přemýšlet. Ze svého těla jsem shodila váhu těžkou, jako je pytel cementu. Váhu si pohodlně držím a kila se mi nevracejí.

Pomohl Vám tento článek?

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová
Zobrazit další články autora

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

Naše další články

KetoMix asijský okurkový salát 2 minuty čtení

Letní low carb saláty

Níže uvedené recepty jsou již vhodné od 1. fáze. Asijský okurkový salát Co budete potřebovat na 1 porci? KetoMix bylinkový…