Palačinka se sladkou omáčkou

1 minuta čtení

Recept na palačinku se sladkou omáčkou. Jídlo je vhodné od 1. fáze keto diety.

keto mix15042 (1)0 monika-telupilova-foto

Jídlo je vhodné od 1. fáze ketonové diety.

Suroviny (1 porce)

  • 1 porce KetoMix palačinky
  • 1 menší cuketa
  • libovolná ovocná příchuť KetoMix
  • koření dle vlastní volby (například: skořice, hřebíček, badyán, vanilkový lusk, kakao, perníkové koření)

Postup

Oloupanou cuketu zbavenou semínek a slupky, nakrájíme na  kostky, zalijeme vodou, přidáme koření a  dáme vařit do  měkka. Vodu slijeme a přidáme KetoMix příchuť. Vše tyčovým mixérem rozmixujeme na hladké pyré. Pyré podáváme s palačinkou připravenou dle návodu.

Autor: Miloslava Šperlová

Pomohl Vám tento článek?

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová
Zobrazit další články autora

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

Naše další články

KetoMix asijský okurkový salát 2 minuty čtení

Letní low carb saláty

Níže uvedené recepty jsou již vhodné od 1. fáze. Asijský okurkový salát Co budete potřebovat na 1 porci? KetoMix bylinkový…