Omeleta se zeleninou a houbami

1 minuta čtení

Recept pro omeletu se zeleninou a houbami. Jídlo je vhodné od 1. fáze keto diety.

omeleta sýrová recept monika-telupilova-foto

Jídlo je vhodné od 1. fáze ketonové diety.

Co budete potřebovat (1 porce)

  • lilek
  • cuketa
  • jarní cibulka
  • hlíva ústřičná
  • 1 odměrka omelety KetoMix připravená dle návodu na etiketě

Postup

Zeleninu a hlívu nakrájíme na kostičky, orestujeme na kapce oleje, zalijeme omeletou a necháme pod pokličkou podusit. Servírujeme například se salátovou okurkou a jarní cibulkou na ozdobu.

Autor: Hana Hlaváčková

Pomohl Vám tento článek?

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová
Zobrazit další články autora

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

Naše další články

KetoMix asijský okurkový salát 2 minuty čtení

Letní low carb saláty

Níže uvedené recepty jsou již vhodné od 1. fáze. Asijský okurkový salát Co budete potřebovat na 1 porci? KetoMix bylinkový…