NOVINKA – Pomerančový sirup bez cukru

1 minuta čtení

Lahodné osvěžení, to je Pomerančový sirup bez cukru s L-karnitinem.

KetoMix sirup nahled magazin MP

Jak víte, během KetoMix diety je důležité dodržovat pravidelný pitný režim. Voda nebo čaj se ale mohou rychle stát rychle ohranou rutinou. A tak přicházíme se skvělým řešením – Pomerančovým sirupem bez cukru. Skvěle zažene chuť na sladké limonády a zároveň vás během vyšších teplot příjemné osvěží. Stačí přidat pár kostek ledu, dochutit mátou a osvěžující letní drink je na světě.

Díky nulovému obsahu cukrů a tuků, si ho můžete dát kdykoliv během dne. Navíc obsahuje L-karnitin, který přispívá k urychlení procesu hubnutí.

 

  • Objem balení je 500 ml, a to vychází na 100 porcí,
  • má nízký obsah kalorií,
  • nulový obsah sacharidů a tuků,
  • obsahuje L-karnitin pro lepší spalování,
  • snadno a rychle ho přípravíte!

Dopřejte si osvěžující nápoj už v 1.fázi diety.

Pomohl Vám tento článek?

nahled magazin MP
Autor článku
Marie Petrovová
Zobrazit další články autora

Zvídavost a láska k psaní ji dovedly k žurnalistice. Úspěšně vystudovala Akademii žurnalistiky a nových médií. Už během školy navštěvovala několik stáží v mediálních domech či České televizi. Tam se po absolutoriích rozhodla zakotvit. Nakonec ji osud dovedl k public relations a marketingu. Zůstala tak nadále věrná světu médií jen z druhé, pro ni barevnější, strany. Svůj čas nejraději tráví s rodinou a přáteli. Nejoblíbenější sportovní aktivitou je pro ni jóga, díky které může propojit ducha i těla. Své štěstí neustále objevuje v okamžicích.

Naše další články

KetoMix asijský okurkový salát 2 minuty čtení

Letní low carb saláty

Níže uvedené recepty jsou již vhodné od 1. fáze. Asijský okurkový salát Co budete potřebovat na 1 porci? KetoMix bylinkový…