Nízkosacharidová pizza

1 minuta čtení

Nízkosacharidová pizza, na které si pochutná opravdu každý. Jídlo je vhodné od 1. fáze keto diety.

recept_omeleta_zeleninova_1 monika-telupilova-foto

Co budete potřebovat

1 porce
Od 1. fáze

Postup

U vejcí oddělte žloutek od bílku. Bílek vyšlehejte do husté pěny. Vyšlehanou pěnu dejte do misky. Přidejte 1 odměrku KetoMix zeleninové omelety a přilijte vodu a promíchejte. Směsí na KetoMix omeletu posypejte vál. Vytvořte placky. Těsto natřete KetoMix kečupem smíchaným s oreganem. Na těsto naskládejte nakrájené papriky, žampiony a olivy. Okraje potřete olivovým olejem. Přidejte bazalku. Pečte na plechu s vyloženým pečícím papírem 20 minut na 180 °C.

Z naší nabídky

Kečup bez kalorií 250 ml

115 kč Detail
Pomohl Vám tento článek?

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová
Zobrazit další články autora

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

Naše další články

KetoMix asijský okurkový salát 2 minuty čtení

Letní low carb saláty

Níže uvedené recepty jsou již vhodné od 1. fáze. Asijský okurkový salát Co budete potřebovat na 1 porci? KetoMix bylinkový…