Ledová káva KetoMix

1 minuta čtení

DSC_0074 monika-telupilova-foto

Co budete potřebovat

1 porce
Od 1. fáze
Pozn. jednou porcí proteinové kávy KetoMix můžete nahradit jedno jídlo dne.

Postup

Do shakeru nalijte mléko, vodu, přidejte koktejl a kávovou příchuť KetoMix, instantní kávu. Pořádně protřepejte. Nalijte do vyšší sklenice s ledem a promíchejte.

TIP: Pokud máte rádi výraznější chuť kávy, prohoďte poměr mléka a vody. Tedy 200 ml vody a 100 ml mléka. Pokud byste si chtěli chuť kávy obohatit, můžete použít jednu z dalších 6 příchutí KetoMix.

Pomohl Vám tento článek?

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová
Zobrazit další články autora

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

Naše další články

KetoMix asijský okurkový salát 2 minuty čtení

Letní low carb saláty

Níže uvedené recepty jsou již vhodné od 1. fáze. Asijský okurkový salát Co budete potřebovat na 1 porci? KetoMix bylinkový…