Koprová polévka se zelenými fazolkami

1 minuta čtení

Recept na koprovou polévku se zelenými fazolkami. Jídlo je vhodné od 1. fáze keto diety.

monika-telupilova-foto

Jídlo je vhodné od 1. fáze ketonové diety.

Suroviny (1 porce)

  • 1 malá cibulka
  • mistička zelených fazolek (čerstvé, rozmražené nebo ve slaném nálevu)
  • 1 odměrka KetoMix koktejlu
  • kopr (čerstvý nebo ve slaném nálevu)
  • sůl, pepř, trochu octa

Postup

Na drobné kostičky nakrájíme cibulku a orestujeme na troše oleje, přidáme fazolky a chvíli podusíme, zalijeme vodou a necháme vařit. V troše vody rozmícháme odměrku koktejlu bez příchutě a metličkou vmícháme k fazolkám. Nakonec přidáme kopr, osolíme, opepříme a na talíři můžeme přidat trochu octa.

Autor: Miloslava Šperlová

Pomohl Vám tento článek?

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová
Zobrazit další články autora

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

Naše další články

KetoMix asijský okurkový salát 2 minuty čtení

Letní low carb saláty

Níže uvedené recepty jsou již vhodné od 1. fáze. Asijský okurkový salát Co budete potřebovat na 1 porci? KetoMix bylinkový…