Kmínový chlebíček z KetoMix omelety

1 minuta čtení

Recept pro kmínový chlebíček z KetoMix omelety. Jídlo je vhodné od 1. fáze diety.

Pečivo 20 monika-telupilova-foto

Jídlo je vhodné od 1. fáze ketonové diety.

Suroviny (1 porce)

  • ¾ odměrky KetoMix omelety do 50ml vody
  • 1 bílek
  • 1 lžička drceného kmínu
  • celý kmín a lněné semínko na posypání

Postup

Směs na  omeletu smícháme s  vyšlehaným bílkem a  drceným kmínem, vytvarujeme a  posypeme semínky. Pečeme na 200 °C asi 25 minut na pečícím papíru.

Pomohl Vám tento článek?

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová
Zobrazit další články autora

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

Naše další články

KetoMix asijský okurkový salát 2 minuty čtení

Letní low carb saláty

Níže uvedené recepty jsou již vhodné od 1. fáze. Asijský okurkový salát Co budete potřebovat na 1 porci? KetoMix bylinkový…