Protáhni se s KetoMix – 1. lekce

2 minuty čtení

První lekce ze seriálu cvičebních videí je tady. Protáhnete své tělo, zklidníte mysl a skvěle tak doplníte dietu.

upoutavka_magazin_cviceni_1 92667942_615352669020886_8350662951782318080_n

Jak asi víte, pohyb při dodržování proteinové diety KetoMix není nutný. Ale ať chcete nebo ne, ke zdravému životnímu stylu prostě patří. Někdo cvičit nemůže, ať už z důvodu nemoci, nedostatku času nebo prostě proto, že se pohybu bojí. My jsme pro vás ale připravili seriál cvičebních videí, ze kterých strach mít nemusíte. Vycházejí z jógy a zvládne je úplně každý.

S naší lektorkou Ivou Ceradskou si protáhnete celé tělo u vás doma. Naučí vás správně dýchat a zklidnit svou mysl. Důležité je, abyste cvičili jen do takové míry, aby vám to bylo příjemné. Nepřepínejte se a naslouchejte svému tělu a intenzitu protažení volte podle sebe. Nejde přece o žádné závody… Videa jsou krátká, a tak je můžete cvičit každý den bez ohledu na to, kolik máte času.

Na co se v lekcích můžete těšit?

  • Uvolníte nejen své tělo, ale také mysl.
  • Zacvičíte si, ale zároveň si dopřejete příjemný relax.
  • Naučíte se správně dýchat.
  • Protáhnete svaly rovnoměrně po celém těle.
  • Lekce jsou doprovázeny příjemnou relaxační hudbou.
  • Vše zvládnete v pohodlí vašeho domova.
  • Lekcemi vás bude provázet lektorka jógy, oceněná také titulem mistryně České republiky ve fitness.

 

Věříme, že po absolvování první lekce se budete cítit zase o něco lépe.

Zapamatujte si

Pokud držíte ketonovou dietu KetoMix, do pohybu se nutit nemusíte. Díky ketóze vaše tělo spaluje tuky, aniž byste se o to zasloužili jinak, než vyřazením sacharidů z potravin. Na druhou stranu – pokud cvičit chcete a jste na to zvyklí, můžeme vám pohyb jen doporučit. Stačí pár minut denně na protažení celého těla a budete se cítit zase o něco lépe.

Pomohl Vám tento článek?

92667942_615352669020886_8350662951782318080_n
Autor článku
Tereza Vincourová
Zobrazit další články autora

Vystudovala veřejnou správu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po škole působila 5 let u Českých drah, kde se věnovala marketingu a nákupu mediálního prostoru. Již 15 let je vegetariánkou a zajímá se o zdravý životní styl a správnou životosprávu. Kromě toho se věnuje také ilustraci knih nebo malování. Má za sebou 5 autorských výstav. Věnuje se také hudbě, konkrétně hře na klavír, basovou kytaru a zpěvu.

Naše další články

KetoMix asijský okurkový salát 2 minuty čtení

Letní low carb saláty

Níže uvedené recepty jsou již vhodné od 1. fáze. Asijský okurkový salát Co budete potřebovat na 1 porci? KetoMix bylinkový…