KetoMix burger s grilovaným lilkem a mozzarellou

1 minuta čtení

Zdravý burgr s minimem sacharidů. Tento rychlý a jednoduchý recept si zamilujete.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA monika-telupilova-foto

Co budete potřebovat

1 porce
Od 2. fáze
Tip: Pokud jste ještě v první fázi diety, nezoufejte. Jednoduše vynechejte mozarellu a rajče. I bez těchto ingrediencí bude chuť dokonalá.

  • 1 odměrka houstiček KetoMix
  • silnější plátek lilku (2 cm)
  • polníček
  • pár plátků rajčete
  • proužky cibule
  • hořčice dle chuti
  • 2 plátky mozzarelly light

Postup

Houstičku KetoMix připravte dle návodu na obalu. Mezitím co se houstička peče, ugrilujte silnější plátek lilku (2 cm), připravte si proužky cibule, 2 plátky mozarelly a dva tenké plátky rajčete. Jakmile je houstička hotová, rozkrojte jí, potřete hořčicí, poklaďte veškerou zeleninou a mozarellou a můžete podávat.

Pomohl Vám tento článek?

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová
Zobrazit další články autora

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

Naše další články

KetoMix asijský okurkový salát 2 minuty čtení

Letní low carb saláty

Níže uvedené recepty jsou již vhodné od 1. fáze. Asijský okurkový salát Co budete potřebovat na 1 porci? KetoMix bylinkový…