Houbová smaženice

1 minuta čtení

Recept pro houbovou smaženici. Jídlo je vhodné od 1. fáze keto diety.

shutterstock_171999710 monika-telupilova-foto

Jídlo je vhodné od 1. fáze ketonové diety.

Co budete potřebovat (1 porce)

  • 100 g hub
  • 100 g cibule
  • 1 stroužek česneku
  • kapku olivového oleje
  • kmín, sůl, pepř dle chuti
  • 1 odměrku omelety KetoMix rozmíchanou ve 150 ml vody

Postup

Cibulku, česnek a houby nakrájíme na kostičky. Cibulku s česnekem orestujeme na kapce olivového oleje. Přidáme houby, kmín, sůl, pepř a dusíme do měkka. Pak zalijeme omeletou a mícháme cca 6 minut.

Autor: Dita Kajabová

Pomohl Vám tento článek?

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová
Zobrazit další články autora

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

Naše další články

KetoMix asijský okurkový salát 2 minuty čtení

Letní low carb saláty

Níže uvedené recepty jsou již vhodné od 1. fáze. Asijský okurkový salát Co budete potřebovat na 1 porci? KetoMix bylinkový…