Dopis KetoMixu

3 minuty čtení

Osobní zkušenosti a příběhy jsou mnohdy k nezaplacení a dokáží skvěle motivovat. Zvlášť v případě hubnutí. Jak se dařilo shazovat nadváhu Erice si můžete přečíst právě zde.

BeFunky-collage_erika (1) monika-telupilova-foto

Vážení a milí,

píši všem kolegyním a kolegům v hubnutí, ale především KetoMixu, abych se s Vámi podělila o radost, která nastala během mého hubnutí a po něm. Přikládám fotografie, kde je ten rozdíl snad i vidět.

Při mé postavě s výškou 158 cm byla moje váha opravdu vysoká. Začala jsem přemýšlet co dál. Snad to byl osud nebo nevím, ale v práci jsem poslouchala rádio Frekvence 1 a tam moderátor mluvil o tom, že hubne s dietou KetoMix, i když nemá vůbec na nic čas. Hned jsem si to „vygůglila“ a začala studovat, protože i já jsem prací v našem obchodě časově vytížena. Po dvou dnech rozhodování už byl balíček na 4 týdny na cestě a já mohla začít. Do léta byl můj cíl, shodit alespoň nějaké to kilo.

KetoMix jídlo jsem si rozložila podle instrukcí po třech hodinách na 8., 11., 14., 17. a 20. hodinu. Rodina mi fandila. Některé kamarádky byly skeptické a jiné mi držely pěsti. Jen lidi občas nechápali, když jsem někde byla a vytáhla si svoje jídlo. Hlavně na golfových turnajích, na které chodíme s manželem. Místo toho, abych šla ke švédskému stolu plnému jídla, vytáhla jsem svoji KetoMix omeletu, kterou jsem si předem připravila s brokolicí a pažitkou. Výsledky se brzy dostavily! Po 2 týdnech jsem byla lehčí o pár kilo, ale hlavně šly dolů obvody: stehno o 3 cm, boky o 2 cm, břicho o 5 cm a pas o 6 cm. Nadšení bylo veliké. Celkem jsem držela dietu něco málo přes 2 měsíce a cíl byl splněn.

Po skončení diety jsem jedla všechno a v práci jsem postupně dojídala, co mi zbylo z KetoMix balíčku. Vyhovuje mi hlavně koktejl, za kasou se dobře upíjí.

Časový jídelní rozvrh, který jsem si nastavila při dietě, dodržuji dodnes a ani nemusím na to moc myslet, protože bříško se ozve samo a někdy docela hlasitě. Naučila jsem se dodržovat pitný režim, který byl pro mě do té doby docela problém. Teď denně vypiju 2 – 2,5 l tekutin a zeleninu už také z denního režimu nevynechávám. Na proteinové tyčinky nedám dopustit, vždy mám 1-2 v kabelce. Když jsem na cestách nebo jedu pro zboží, často mne tyčinka zachrání!

Rodina je fascinovaná, skeptické kamarádky dál zůstaly skeptickými a kamarádky, které mi držely pěsti, mi teď tleskají.

Jsem i ve facebookové skupině KetoMix poradna CZ&SK a když čtu některé dotazy a komentáře, tak mne napadá jen jedna univerzální platná rada – čtěte manuál a dodržujte pravidla diety! Nabídka KetoMix jídel je už dneska opravdu široká: kaše, přílohy, pečivo, polévky, palačinky atd. S takovým výběrem jídel se hubne jedna radost!

Mějte se všichni moc hezky, KetoMixu přeji spoustu spokojených zákazníků, kterým pomůžete k vysněné postavě. Svoji práci odvádíte skvěle.

Zdraví Vás Vaše zákaznice,

Erika

Pomohl Vám tento článek?

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová
Zobrazit další články autora

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

Naše další články

KetoMix asijský okurkový salát 2 minuty čtení

Letní low carb saláty

Níže uvedené recepty jsou již vhodné od 1. fáze. Asijský okurkový salát Co budete potřebovat na 1 porci? KetoMix bylinkový…