KetoMix specialistka
Máte otázky?
Specialistka Jana vám poradí

607 487 417
(Po - Ne: 8h - 23h)


Díky KetoMixu Mirek opět oblékne své oblíbené oblečení. Bez pevné vůle by to ale nešlo.

3 minuty čtení
mirek-s-pred-a-po tereza-vincourova

Než jsem s dietou začal, vše jsem si v manuálu pečlivě prostudoval. Po prvním pozření koktejlu jsem si myslel, že druhý už nedám, ale rychle jsem si zvykl, až mi koktejl dokonce zachutnal. Každý den jsem si poctivě vážil zeleninu a oříšky. Pravdou je, že jsem první týden měl docela hlad, ale řekl jsem si, že jednou jsem se na KetoMix dal, tak to vydržím. Každé ráno jsem měl k snídani koktejl, ke svačině omeletu, k obědu palačinku, k odpolední svačině koktejl a k večeři polévku. Nejvíce mi chutnaly koktejly, hlavně příchuť kokos a vanilka.

Co mě ale nejvíce inspirovalo, byly úbytky na váze. Po prvním týdnu jsem měl dole už 4,5 kg. Další týdny to šlo již pomaleji, stále ale velice rychle. Pravidelně jsem každý týden shodil minimálně 2 kg. Po 7 týdnech první fáze jsem přešel na fázi druhou. Zařadil jsem vejce, kvalitní šunku, tuňáka, lososa a další kvalitní potraviny a i přesto mi váha ještě o 2 kila spadla. Tudíž jsem za 8 týdnů shodil báječných 17 kg. Ze 105 na 88 kg. Tuto váhu si udržuji, jsem s ní spokojený. Výrazně jsem změnil svoje stravovací návyky. Jím 5x denně a spoustu zeleniny, kterou jsem před tím moc nejedl. Každý den obětuji čas tomu, abych si jí na druhý den nachystal minimálně půl kila do práce. Přestal jsem pít slazené limonády. Jen čistou vodu. A hlavně jsem začal sportovat. Každý druhý den běhám a dokonce jsem se v minulých dnech zúčastnil běžeckého závodu v Brně a hravě jsem za 57 minut uběhl téměř 11 km. I přes můj počáteční odpor ke koktejlům, koktejly nechybí v mém jídelníčku ani dnes. Kolikrát po něm sáhnu jako po rychlé svačině nebo snídani, protože zasytí a připravený je za pár vteřin.

„Bez pevné vůle to nepůjde!“

Cítím se báječně a hlavně opět mohu nosit mé oblíbené oblečení, ve kterém jsem dřív vypadal jako sud. Neříkám, že občas nezhřeším nějakou dobrotou, ale pravidelnou stravou, občasnými jídly z KetoMixu a pohybem si váhu držím. Všem KetoMix doporučuji, ale pozor, bez pevné vůle to nepůjde! Držím pěsti všem!

Mirek

Pomohl Vám tento článek?
4,5 2
hodnocení
Tento článek pomohl již 2 čtenářům a má průměrné hodnocení 4.5

Naše další články