DailyMix – revoluce ve stravování

2 minuty čtení

DailyMix - revoluce ve stravování. Nutričně vyvážené jídlo s vysokým obsahem proteinů a nízkým glykemickým indexem.

banner_DailyMix_spusteni_1200x628_NATIVNI eva-sroka

Více než rok jsme intenzivně pracovali, abychom uvedli na trh koktejl nové generace a na světě přivítali novou značku – DailyMix.
A konečně se nám to povedlo! DailyMix se sice nehodí pro ketonovou dietu, ale je vhodný pro všechny ostatní, kteří si příjem cukru nemusí tolik hlídat. Nutričně vyvážené jídlo s vysokým obsahem proteinů a nízkým glykemickým indexem. Koktejl plný proteinů, vitamínů, minerálních látek a vlákniny je vhodný jako jídlo nejen pro všechny sportovce a aktivní lidi, ale i pro seniory.

Co je to DailyMix? 

DailyMix koktejl je sám o sobě bez chuti. Stačí jej ale smíchat s vodou a s některou ze sedmi příchutí, podle toho, na co zrovna máte chuť, a plnohodnotné proteinové jídlo s nízkým glykemickým indexem  je hotové. DailyMix neobsahuje škodlivé chemické látky ani přidané glutamáty a vzhledem ke svému složení snadno a rychle doplní tělu všechny živiny. Obsahuje i čekankovou vlákninu, která se postará o správnou funkci trávení. DailyMix je perfektní pro všechny aktivní lidi, vegetariány a sportovce. Skvělý je ale také pro děti nebo starší osoby, kteří potřebují dbát na dostatečný přísun bílkovin, vitamínů i minerálních látek. 

 

DialyMix všude s sebou

  • Do práce – když nemáte čas na kvalitní jídlo.
  • Na cesty a výlety – jeho příprava je rychlá a jednoduchá.
  • Na doma – když se vám nechce vařit.
  • Na chalupu – snadno se skladuje a má dlouhou dobu trvanlivosti.
  • Pro studenty do školy – rychlá svačina, kterou stihnete i s nabitým rozvrhem.
  • Ke sportu a do posilovny – dodá vašemu tělu dostatek energie.
  • Pro dědu a babičku – kteří potřebují dostatečný příjem vitamínů i minerálů.

Z naší nabídky

DailyMix koktejl 45 porcí

1700 kč Detail
Pomohl Vám tento článek?

eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka
Zobrazit další články autora

Odbornice v oblasti PR a marketingu. Vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Zkušenosti má z oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí. Eva Sroka působila 18 let v největší české PR agentuře, kde se následně stala jedním z partnerů. Řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Nějaký čas působila také jako vedoucí oddělení komunikace Českého rozhlasu. Od roku 2017 se specializuje na komunikaci nízkosacharidového stravování.

Naše další články

KetoMix asijský okurkový salát 2 minuty čtení

Letní low carb saláty

Níže uvedené recepty jsou již vhodné od 1. fáze. Asijský okurkový salát Co budete potřebovat na 1 porci? KetoMix bylinkový…