Cibulový bochánek s rozmarýnem

1 minuta čtení

Pro milovníky cibule přinášíme skvělý tip na rychlý recept, který si zamilujete. Skvěle chutná a příprava zabere opravdu chvíli. Vyzkoušejte! Jídlo je vhodné od 1. fáze keto diety.

shutterstock_295234154 monika-telupilova-foto

Jídlo je vhodné od 1. fáze ketonové diety.

Co budete potřebovat (1 porce)

  • 1 odměrku KetoMix sýrové omelety
  • 1 odměrku vody
  • 1 menší červenou cibuli
  • 1 bílek
  • rozmarýn, kmín, lněné semínko na posypání a hrubou sůl
  • 1 lžičku olivového oleje

Postup

Na lžíci oleje si orestujte na drobno nakrájenou cibuli. Připravte si směs na omeletu, přidejte vodu, rozmarýn, kmín a orestovanou cibuli. Vyšlehejte bílek a přidejte ke směsi.
Na plech dejte pečící papír, těsto vytvarujte do tvaru bochánku, povrch posypejte lněným semínkem a hrubou solí. Pečte na 190°C 25 minut.
Můžete podávat s tvarohovou pomazánkou: lžíce tvarohu, pórek, sůl a pepř.

Pomohl Vám tento článek?

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová
Zobrazit další články autora

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

Naše další články

KetoMix asijský okurkový salát 2 minuty čtení

Letní low carb saláty

Níže uvedené recepty jsou již vhodné od 1. fáze. Asijský okurkový salát Co budete potřebovat na 1 porci? KetoMix bylinkový…