Celerové KetoMix hranolky z trouby

1 minuta čtení

Pro milovníky klasických hranolek máme tip na zdravou variantu s nízkým obsahem sacharidů - Celerové hranolky. Dochutit si můžete některým z našich KetoMix dresinků.

Celerové hranolky 4 monika-telupilova-foto

Co budete potřebovat

1 porce
Od 1. fáze

Postup

Celer oloupejte, nakrájejte na hranolky. Ty pak vložte do hrnce s vroucí osolenou vodou a povařte 1 – 2 minuty. Pozor, celer by neměl být uvařený do měkka. Poté hranolky sceďte a nechejte dobře okapat. V misce zakapejte celer malým množstvím oleje a posypejte kořením, které máte rádi. Promíchejte, aby se obalil. Nasypejte na plech s pečícím papírem, rovnoměrně a nepříliš hustě rozprostřete. Pečte na cca 220 – 240 stupňů dozlatova. Jako dip použijte třeba náš kečup nebo česnekový či bylinkový dresink.

Z naší nabídky

Kečup bez kalorií 250 ml

115 kč Detail
Pomohl Vám tento článek?

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová
Zobrazit další články autora

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

Naše další články

KetoMix asijský okurkový salát 2 minuty čtení

Letní low carb saláty

Níže uvedené recepty jsou již vhodné od 1. fáze. Asijský okurkový salát Co budete potřebovat na 1 porci? KetoMix bylinkový…